Filmová škola

Aktuálne informácie z prostredia filmovej školy

Kritériá pre prijímacie konanie na overenie špeciálnych schopností, zručností alebo nadania žiakov do 1. ročníka pre školský rok 2019/2020

(denné stredoškolské 4 - ročné štúdium s maturitou)

ZLATÁ KLAPKA

Blíži sa uzávierka súťaže Zlatá klapka...do 31.1.2019 (rozhoduje dátum podania na pošte).

Pre všetkých, ktorých baví nakrúcanie vlastných videí, pre všetkých, ktorí si chcú svoje práce porovnať s rovesníkmi z celého Slovenska a vypočuť si názor profesionálov je tu celoslovenská súťaž v audiovizuálnej a multimediálnej tvorbe detí a mládeže.

Viac na: https://www.zusjanaalbrechta.eu/zlata%2Dklap…/d-1833/p1=2436

CINEAMA 2018 (celoštátne kolo) - výsledky

8. až 10. júna 2018 sa konal 26. ročník celoštátnej postupovej súťaže a prehliadky amatérskej filmovej tvorby (Mlyny Cinemas a Krajské osvetové stredisko v Nitre).

Súťaž AMFO 2018

AMFO 2018 - VÝSLEDKY regionálnej súťaže amatérskej fotografie - Košice a Košice-okolie:

Mobilfest 2017!

Mobil fest 2017

Súkromná stredná umelecká škola filmová v Košiciach a občianske združenie MediaPark vyhlasujú 3. ročník súťažného festivalu filmov nakrútených na mobilné telefóny – MobilFest 2017.

Maturanti niečo pre vás - jediná umelecká VOŠ v Košickom kraji už od šk. roka 2017/2018!

Možnosti štúdia po maturite na Filmovej škole v Košiciach:

Pomaturitné kvalifikačné štúdium v trvaní 2 rokov odbor: Fotografický dizajn a videotvorba

Vyššie odborné štúdium s titulom Dis. - 3 roky v odboroch:

Filmová a mediálna tvorba

Animovaná tvorba

Grafika vizuálnych komunikácií

Výstava prác študentov - Cez hľadáčik

Cez hľadáčik - výstava

Vernisáž: 20.3.2017 o 18:00 h.