Filmová škola

Aktuálne informácie z prostredia filmovej školy

ZLATÁ KLAPKA

Blíži sa uzávierka súťaže Zlatá klapka...do 31.1.2019 (rozhoduje dátum podania na pošte).

Pre všetkých, ktorých baví nakrúcanie vlastných videí, pre všetkých, ktorí si chcú svoje práce porovnať s rovesníkmi z celého Slovenska a vypočuť si názor profesionálov je tu celoslovenská súťaž v audiovizuálnej a multimediálnej tvorbe detí a mládeže.

Viac na: https://www.zusjanaalbrechta.eu/zlata%2Dklap…/d-1833/p1=2436

CINEAMA 2018 (celoštátne kolo) - výsledky

8. až 10. júna 2018 sa konal 26. ročník celoštátnej postupovej súťaže a prehliadky amatérskej filmovej tvorby (Mlyny Cinemas a Krajské osvetové stredisko v Nitre).

Súťaž AMFO 2018

AMFO 2018 - VÝSLEDKY regionálnej súťaže amatérskej fotografie - Košice a Košice-okolie:

Mobilfest 2017!

Mobil fest 2017

Súkromná stredná umelecká škola filmová v Košiciach a občianske združenie MediaPark vyhlasujú 3. ročník súťažného festivalu filmov nakrútených na mobilné telefóny – MobilFest 2017.

Maturanti niečo pre vás - jediná umelecká VOŠ v Košickom kraji už od šk. roka 2017/2018!

Možnosti štúdia po maturite na Filmovej škole v Košiciach:

Pomaturitné kvalifikačné štúdium v trvaní 2 rokov odbor: Fotografický dizajn a videotvorba

Vyššie odborné štúdium s titulom Dis. - 3 roky v odboroch:

Filmová a mediálna tvorba

Animovaná tvorba

Grafika vizuálnych komunikácií

Výstava prác študentov - Cez hľadáčik

Cez hľadáčik - výstava

Vernisáž: 20.3.2017 o 18:00 h.

OZNAM - jarné prázdniny a riaditeľské voľno

Milí študenti, rodičia a pedagógovia,